Небезпечна місія Злати Огнєвіч на передовій: “Я все бачила на власні очі”

Зірки

Популярна українська співачка та колишній політик Злата Огнєвіч нещодавно відвідала Донецьку область, де дала благодійний концерт для військових. Під час поїздки артистка зіткнулася з жахливими реаліями війни, про які вона розповіла у своєму новому пості в Instagram.

Під час виступу біля сцени впала касетна бомба, через що раптово згасло світло. Однак Злата та її музиканти не розгубилися і продовжили грати на гітарах, підбадьорюючи військових. Для самої співачки цей досвід був надзвичайно травматичним, адже вона – “людина з глибокого тилу”.

Вночі на горизонті почулися артилерійські постріли. Злата всю ніч бачила спалахи та чула вибухи, що викликало жах у її душі. Вона зазначає, що там навіть повітря інше, і реальність сприймається по-іншому. Однак цей страшний досвід не зламав волю художниці. Вона обіцяє знову поїхати на передову, щоб підтримати захисників України.

“Вірте в Україну, не здавайтеся! Ми вже стільки пережили, ми впораємося, тому що у нас є сили”, – закликає Злата Огневич своїх шанувальників. Її послання надихає і вселяє віру в перемогу.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress