Неоднозначна поведінка Регіни Тодоренко на “Масці” викликала обурення

Регіна Тодоренко, популярна телеведуча і співачка з України, опинилася в центрі скандалу після своєї появи на шоу “Маска”, пише unian. Під час шоу вона виконала дивний танець, через який ледь не травмувала колегу по сцені Тимура Родрігеса. Потім вона шокувала публіку, попросивши жердину в артиста Філіпа Кіркорова, який підтримує Путіна, і спробувавши вилізти на нього, як на пілон.

Відеозапис незграбного моменту швидко став вірусним, викликавши обурення в соціальних мережах. Багато глядачів розкритикували Тодоренко за її неналежну поведінку та непрофесіоналізм.

Окрім суперечливої поведінки на “Масці”, Тодоренко зіткнулася з критикою за мовчання про конфлікт в Україні, що триває. Попри те, що вона народилася в Україні, наразі вона живе і працює в Росії та відмовилася використовувати свою платформу, щоб говорити про війну.

Її небажання зайняти певну позицію з цього питання призвело до закликів анулювати її український паспорт. Багато хто вважає, що вона не заслуговує на громадянство через свої дії та відсутність лояльності до батьківщини.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress