Несподівана доля: Сергій Жадан врятував життя Святославу Вакарчуку в Харкові

Шоу бізнес

Святослав Вакарчук, соліст гурту “Океан Ельзи”, розповів про неймовірний випадок, який стався з ним у Харкові завдяки втручанню письменника та музиканта Сергія Жадана.

За висловами Вакарчука, події почали розгортатися трохи більше, ніж за три місяці. Точно в цей день його народження вони разом із Жаданом вирушили до вояків 127-ї бригади, що розташована на Салтівці в Харкові, з метою надати підтримку та обмінятися вітаннями.

За словами Святослава, Сергій Жадан був дуже уважним і солідарним, дбаючи про те, щоб уникнути будь-яких ризиків, пов’язаних з можливими небезпечними предметами на землі. Ще одним моментом стало виявлення міни, що не розірвалася, яка знаходилася в метрі від Святослава. Одразу після знахідки Жадан діяв швидко і рішуче, встановивши над міною навіс, щоб уникнути можливих негативних наслідків.

Сергій Жадан врятував життя Святославу Вакарчуку в Харкові / соцмережа

Того дня артисти також організували камерний гітарний концерт і провели час біля пам’ятника Тарасу Шевченку, вшановуючи героїв минулого.

Останнім часом серед шанувальників Сергія Жадана з’явився цікавий інтерес до його можливих романтичних стосунків з відомою співачкою Христиною Соловій. Особливу увагу привернули їхні спільні публічні виступи у Львові, де вони обіймалися, тримаючись за руки. Важливо зазначити, що Сергій нещодавно офіційно розлучився зі своєю дружиною Іриною Куніциною, з якою прожив у шлюбі 15 років.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress