Несподівана новина, яка показала Славу Камінську з іншого боку

Слава Камінська, відома українська співачка, завжди була загадковою особистістю, коли мова заходила про її особисте життя. Однак у нещодавньому дописі в Instagram вона здивувала своїх шанувальників, поділившись архівними фотографіями зі своїм першим колишнім чоловіком, київським бізнесменом Євгеном. Пост не лише продемонстрував щасливі моменти подружжя, але й натякнув на прихильність та повагу, які досі існують між ними.

Співачка, відома своїм унікальним стилем і нестандартною особистістю, мала низку стосунків, які залишалися здебільшого прихованими від громадськості. Її шлюб з Едгаром Камінським був одним з небагатьох, що потрапив у заголовки газет завдяки своїй міцності та довговічності. Пара була разом п’ять років, протягом яких у них народилося двоє дітей, Леонард і Лаура. Попри розлучення, колишнє подружжя зберегло теплі стосунки та продовжує виховувати своїх дітей.

Однак нещодавній пост Слави в Instagram пролив світло на її попередній шлюб з Євгеном, який тривав лише рік. Хоча пара не мала спільних дітей, допис Слави свідчить про те, що вони залишилися у добрих стосунках навіть після розставання. Пост був привітанням з днем народження Євгена, в якому Слава висловила свою любов і вдячність колишньому чоловікові.

Підписники співачки були вражені цим постом, а деякі припустили, що в цій історії може бути більше, ніж здається на перший погляд. Однак жест поваги Слави до свого колишнього чоловіка — це відсвіжна зміна від звичайної уїдливості, яка характеризує більшість розлучень знаменитостей. Приємно бачити, що, не зважаючи на злети та падіння в особистому житті, Слава зберегла позитивний настрій і продовжує поширювати любов і доброту, куди б вона не йшла.

Джерело фото: instagram.com/babaslavka/

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress