Несподівана зустріч: Непомітна присутність Пугачової в ізраїльському магазині

Шоу бізнес

У 2018 році несподівана поява Алли Пугачової в проходах місцевого магазину “П’ятірочка” неподалік від її резиденції в московських Грязях викликала неабиякий ажіотаж серед роззяв. Дивно, але навіть в Ізраїлі знаменита примадонна не обмежується лише дорогими, яскравими супермаркетами. Іноді її можна побачити в найскромніших крамничках, де вона насолоджується звичним оточенням.

Після початку війни в Україні Алла Пугачова шукала розради на Землі Обітованій, вирушивши разом зі своїми дітьми, Лізою та Гаррі, на борту приватного літака з аеропорту Внуково-3. Відійшовши від ролі видатної російської співачки, вона асимілювалася з величезною кількістю своїх земляків-співвітчизників. Заслужена народна артистка Радянського Союзу офіційно отримала ізраїльське громадянство і престижний синій паспорт “Даркон” 22 травня минулого року, що стало знаменною подією, яку святкували у священному місті Єрусалимі.

Проживаючи в Герцлі, тихому передмісті, розташованому всього в 10 км від галасливого Тель-Авіва, 74-річна Пугачова тепер ділить приватний будинок зі своїм п’ятим чоловіком, який, за твердженням деяких ЗМІ, є іноземним агентом. Коли вони неквапливо прогулюються місцевими вулицями, їхня присутність залишається майже непоміченою. Газети пояснюють, що “російські знаменитості рідко потрапляють у заголовки газет, оскільки інтерес громадськості до них невеликий; у цій країні є свої зірки та своя особлива мова”.

Нещодавно Пугачову, прикрашену в її природному вигляді, без звичного гламуру, помітили, коли вона прогулювалася проходами маленького магазину. Очевидець згадує про цей випадок: “Ніхто не звернув на неї уваги — бабусина фігура в перуці, захоплена вибором товарів. В Ізраїлі таких пам’яток безліч”. Мені знадобилася мить, щоб впізнати її, і інші перехожі також залишилися байдужими. На відміну від Росії, де Пугачова привертає до себе безпрецедентну увагу, тут вона скромна особистість, вільна від показухи й зірковості.

Джерело фото: instagram.com/_alla.pugacheva/

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress