Несподіване мовчання Алли Пугачової щодо старшої доньки

Шоу бізнес

Нещодавній вчинок Алли Пугачової багатьох спантеличив. 25 травня її дочка Крістіна Орбакайте відсвяткувала 52-й день народження, але її мати вирішила дистанціюватися.

Традиційно примадонна щороку публічно визнавала день народження доньки. Однак це змінилося у 2022 році, коли Пугачова демонстративно проігнорувала особливий день Орбакайте у своїх соціальних мережах. Незабаром ЗМІ повідомили, що Пугачова прийняла свідоме рішення зберігати певну дистанцію. Інсайдери стверджували, що Орбакайте висловила свою нелюбов до уваги ЗМІ, що спонукало її матір утриматися від публічних привітань.

Попри це, сама Орбакайте не соромилася ділитися з шанувальниками своїм зв’язком з матір’ю. У квітні цього року вона випустила пісню під назвою “Алла заспіває”, в якій висловила сердечні почуття до примадонни. На жаль, це не змінило обставин.

Пугачова вкотре проігнорувала день народження доньки. Вона утрималася від посту в Instagram і навіть забула привітати Орбакайте у своїх Stories. Єдине визнання надійшло від чоловіка Пугачової, коміка Максима Галкіна, який тонко прокоментував пост Орбакайте, написавши: “З днем народження”.

У той час як мати співачки не змогла привітати її з днем народження, громадський діяч Філіп Кіркоров відкрито звернувся до Орбакайте. Він назвав її “падчеркою” і заявив, що їхні стосунки будуються “незважаючи ні на що”. Варто зазначити, що Кіркоров лише на кілька років старший за доньку Пугачової. Коли він одружився з Примадонною, йому було 27 років, а Орбакайте – 23.

“Наше знайомство і стосунки завжди кидали виклик умовностям. Ти почала як пасербиця, а стала близькою подругою. Життя подарувало тобі безліч можливостей побути в тіні — місці, про яке багато хто мріє, до якого багато хто прагне. Однак є два типи людей: ті, хто шукає тіні на своєму життєвому шляху, і ті, хто, перебуваючи в тіні, шукає шлях, який лежить попереду. Ти могла бути просто зірковою дитиною, але ні, ще в дитинстві ти проявила себе як видатна актриса — винятковий випадок, коли всі були згодні: і глядачі, і критики, і твої неймовірні партнери на екрані”, – написав колишній чоловік Пугачової.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress