...

Несподіване зізнання Анастасії Волочкової про Аллу Пугачову та її незвичайне вбрання

У розпал нещодавнього скандалу відома балерина Анастасія Волочкова спробувала відвернути увагу громадськості несподіваною заявою. Здавалося б, як грім серед ясного неба, вона згадала ім’я нині вже опальної Алли Пугачової.

Волочкова, колишня прима-балерина Великого театру, вже давно процвітає на сенсаціях. Однак її участь у гучних історіях не завжди була приємною. Особливо прикрий інцидент стався кілька днів тому, коли колишній партнер Волочкової напав на його дружину. Поки жінка оговтувалася на лікарняному ліжку, а правоохоронці розбиралися з домашнім насильством, Волочкова вирішила втрутитися, припустивши, що постраждала жінка, можливо, заздрить її статусу «королеви гнучкості».

Незабаром після цього з’явилася ще одна сумнівна історія. Черговий колишній коханець запросив Волочкову на своє весілля, і вона, природно, прийшла. Про скромність вона явно не думала, оскільки Анастасія Юріївна співала пісні й заручалася з нареченою. Можна тільки уявити, що відчувала наречена від такого повороту подій на власному весіллі.

Анастасія Волочкова

Зараз Волочкова вирішила нагадати всім, що серед судових баталій, поїздок на Мальдіви та зустрічей з різними чоловіками вона все ще встигає виступати. Щоб проілюструвати це, балерина записала відео у своїй гримерці, пропонуючи підписникам поглянути на її оточення. Однак коментатори в соціальних мережах відзначили, що Анастасія була одягнена в яскраво-зелену білизну, яка, на їхню думку, не додавала їй привабливості. Цікаво, що Анастасія Юріївна також згадала Аллу Пугачову з невідомої причини.

«Ось наш знайомий візажист. Сьогодні ми з Тетяною Тузовою користуємося її послугами. До речі, я була в цьому вбранні, коли Алла Борисівна Пугачова запросила мене виступити на своєму ювілейному шоу. Це була така честь», — з гордістю заявила на камеру танцівниця.

Джерело фото: instagram.com/volochkova_art/

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!