Нова методика схуднення – їжа з заплющеними очима: чому це важливо?

Часто в Інтернеті з’являються нові дієти та принципи харчування, кожна з яких обіцяє швидку та ефективну втрату зайвої ваги. Однією з нових методик є харчування з заплющеними очима, яку навіть випробували німецькі вчені. Відомо, що така методика дійсно допомагає швидше скидати зайву вагу, адже дослідження в Швейцарії показали, що люди, які їли з закритими очима, споживали менше їжі.

Вчені з університету Констанца в Німеччині провели цікавий експеримент. Вони розділили студентів на дві групи і запропонували їм з’їсти три різних види морозива. Потім, сотні учасників експерименту закрили очі. Кожному з них було запропоновано описати смак морозива та наблизити вагу з’їденої порції.

Дослідження показало цікаві результати. У групі, де учасникам закривали очі, було спожито на 9% менше морозива, ніж у паралельній групі.

Студенти, які заплющили очі, значно краще справилися з визначенням смаку та приблизної порції – 88% з них відповіли правильно. У той же час, учні з паралельної групи набрали тільки 33% правильних відповідей.

Зображення: соціальної мережі

Навіщо потрібно їсти із заплющеними очима

Вчені прийшли до висновку, що ця методика справді допомагає швидко скинути вагу. За один місяць можна позбутися декількох кілограмів, при цьому не потрібно обмежувати себе в їжі або рахувати калорії. Існує кілька моментів, які пояснюють ефективність цієї методики:

  1. із заплющеними очима можна сповна насолодитися смаком їжі;
  2. прийом стає повільнішим, адже не так просто знайти шматочки їжі на тарілці з пов’язкою на очах;
  3. відчуття насичення відчувається чіткіше, тому складніше переїсти.

Методика харчування із заплющеними очима має ще одну перевагу – ви не бачите, скільки ще залишилося їжі на тарілці. Це допомагає керувати своїм апетитом і їсти до почуття насичення. Все, що залишається на тарілці, вже непотрібне.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress