Нові подробиці про потрясіння Гаррісона Форда щодо Гленн Клоуз

Недавні телевізійні виступи та запланований на цей рік вихід нового фільму про Індіану Джонса привернули увагу до Гаррісона Форда, який повертається до центру уваги.

Одним з найбільш шумних виступів останнім часом стала 95-та церемонія вручення нагород Американської кіноакадемії, яка відбулася минулої неділі. Під час церемонії він був присутній на сцені для вручення нагороди за кращий фільм, хоча багато глядачів не знали, що ще одна зірка повинна була приєднатися до нього на сцені.

Гленн Клоуз мала бути співведучою Гаррісона на цьому вечорі, але вона була змушена відмовитися в останній момент через те, що вона отримала позитивний результат тесту на Covid-19.

У суботу, за день до свого 76-річчя, актриса звернулася до своїх підписників у соціальних мережах з відвертим відео, знятим у її будинку в Бозмені, штат Монтана. У цьому відео вона розповіла про своє розчарування через втрачену можливість.

“Мені довелося піти в ізоляцію”, пояснила вона, “тому що я перебувала під небезпекою контакту з інфікованими людьми. Я дивилася церемонію по телевізору і була захоплена усім, що відбувалося, і раділа за всіх переможців. Я була в ізоляції протягом шести днів і тільки вчора повернулася додому. Я все ще почуваюся не дуже добре, але дуже рада бути вдома”, – додала вона.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress