Новий образ Кетрін Зета-Джонс: актриса вражає шанувальників, відкриваючи себе зовсім з іншого боку

Акторка Кетрін Зета-Джонс знову продемонструвала свої таланти, які виходять за межі кіноекрану, показавши вражаючі музичні здібності у своєму недавньому дописі в Instagram.

Ділячись відео, на якому вона виконує захоплююче виконання класичної пісні Карлі Саймон “Coming Around Again”, 53-річна актриса не лише чудово заспівала, але й акомпанувала собі на піаніно, знятому в її приголомшливому будинку. Дивіться цей неймовірний момент нижче.

Кетрін Зета-Джонс. Зображення: Соціальна мережа

Ця пісня займає особливе місце в серцях багатьох, і спочатку була написана для фільму “Heartburn” 1986 року, створеного Норою Ефрон з участю легендарних акторів Меріл Стріп та Джека Ніколсона в головних ролях.

Мати, що виховує двох дітей, опублікувала пост висловлюючи щиру вдячність Карлі Саймон: “Сьогодні – мій день вдячності для Карлі Саймон. Просто так”. Відео швидко отримало багато компліментів від шанувальників, які захоплювалися музичними здібностями акторки.

Один з прихильників висловив свою думку, зауваживши: “Це було надзвичайно приємно… просто чудово. Дякую”. Інші також відчули подібні емоції, зокрема, один з прихильників зізнався: “Я просто плакав. Ваш голос – найкрасивіший”, а інший додав: “Так дивовижно!!! Ви – справжня королева!!! Ваша колекція просто захоплює, коли я дивлюся ваші відео, моє серце наповнюється теплом та світлом”. Четвертий шанувальник також не зміг утримати своїх емоцій і заявив: “Це абсолютно неймовірно”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress