Новини про Приват24: Картки ПриватБанку отримують 50 000 грн без проблем

Фінанси

Найбільший державний банк України, ПриватБанк, завжди знаходиться на шляху вдосконалення та розвитку своїх послуг для клієнтів. Це неодноразово дивує і радує їх, адже кожна нова ініціатива спрямована на підвищення комфорту користувачів. У цьому контексті варто відзначити останнє оновлення, яке робить Приват24 ще більш привабливим для своїх клієнтів.

Основна інформація полягає в тому, що користувачі Приват24, які користуються сервісом Payoneer, тепер можуть отримати кешбек у розмірі 50 000 гривень.

Щоб взяти участь в акції, потрібно виконати наступні кроки:

Створити обліковий запис на платформі Payoneer через Приват24. Для цього зайдіть в меню “Послуги”, виберіть “Перекази” та оберіть опцію Payoneer.

На одному з етапів акції вивести кошти з Payoneer на свою фізичну картку або валютний рахунок фізичної особи в управлінні ФОП на суму не менше 500 доларів США (або еквівалент).

“Ми готові вас порадувати: до 31 жовтня 2023 року ми перерахуємо 2500 гривень на вашу картку та 50 доларів США на ваш рахунок у Payoneer. А щоб було ще цікавіше, ми розігруємо 50 000 гривень серед тих, хто користується Payoneer через Приват24”, – повідомили представники банку.

Це чудова можливість заощадити та виграти великі суми грошей, користуючись сервісами Приват24 та Payoneer. Не пропустіть можливість забезпечити собі додаткову фінансову стабільність та отримати задоволення від участі в акції. Нехай ваші фінанси стануть ще кращими з ПриватБанком.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress