Очікувана сила магнітної бурі 31 березня 2023 року: прогноз та поради, як захиститися

З початку 2023 року триває черга магнітних бур, і 31 березня Землю знову накриє потужний сонячний вітер.

Якої сили магнітна буря очікується 31 березня 2023 року

Починаючи з 2023 року, Сонце проявляє підвищену активність і викидає потоки енергії зі своїх надр, що породжують сильні сонячні вітри. Ці вітри взаємодіють з магнітосферою Землі, спричиняючи потужні магнітні бурі.

За спостереженнями NASA, на Сонці були помічені величезні темні плями, які є сонячними дірами, що вивільняють велику кількість гарячої плазми. Ці потоки сонячного вітру можуть дістатися до Землі і спричинити порушення в роботі зв’язку та електронних пристроїв, а також негативно вплинути на самопочуття людей.

Якої сили магнітна буря

Недавно, 30 березня 2023 року, була виявлена ще одна гігантська сонячна діра, і прогнозується, що її потоки сонячного вітру дістануться до Землі завтра, 31 березня. Вчені оцінюють, що ці потоки будуть досить сильними і можуть спричинити значні порушення. Наразі прогнозується магнітний удар потужністю в 3 бали, але цей прогноз може змінитися до ранку 31 березня.

Як уберегтися від магнітної бурі

Для метеозалежних людей магнітні бури можуть стати справжньою проблемою, спричинюючи негативні симптоми, такі як головні болі, дратівливість, безсоння і втома. Якщо ви належите до цієї категорії людей, необхідно стежити за прогнозами магнітних бур, які надають більшість ЗМІ.

Під час періоду магнітних бур важливо уникати зайвого напруження організму. Рекомендується знизити фізичну активність і обмежити час, проведений за комп’ютером або іншими електронними пристроями.

Збільшення часу сну також є важливим в цей період. Спробуйте лягати спати і вставати раніше, щоб дати своєму тілу можливість відновитися.

Недостатня гідратація може бути ще однією причиною негативних симптомів під час магнітних бур. Тому метеозалежним людям рекомендується пити більше води.

Застосування технік релаксації, таких як медитація, йога або глибоке дихання, може допомогти зняти стрес і напругу. Якщо симптоми стають сильно вираженими, слід звернутися до лікаря, щоб отримати професійну допомогу.

Нарешті, важливо пам’ятати, що кожна людина може відчувати симптоми метеозалежності по-різному. Слухайте своє тіло і робіть те, що допомагає вам почуватися краще під час магнітних бур.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress