Оголюється до крихітних трусиків: До Ніколь Шерзінгер на сцені приєднався її бойфренд Том Еванс

На сцені співачка гурту “Pussycat Dolls” привітала свого мужчину, який проявив сміливість та виконав танцювальну програму, що залишила натовп у захваті. Він зняв верхній одяг і затанцював у своїй нижній білизні, демонструючи вражаючу енергію та вміння. Ця програма залишила мало місця для уяви і була сповнена сміливих елементів, які викликали захоплення у глядачів.

На вечірці WorldPride у Сіднеї в суботу (4 березня) відбувся несподіваний виступ Ніколь Шерзінгер. Хлопець роздягнувся до нижньої білизни та продемонстрував своє тіло на сцені, що зачарувало присутніх. 44-річна поп-зірка також розповіла про свого “дуже особливого гостя”, яким є її коханий, зірка шотландського регбі Том Еванс.

37-річний Том, вдягнутий у гавайську сорочку, сів на стілець. Ніколь, яка танцювала під музику, зняла з нього верхній одяг, що відкрило його м’язисте тіло і випнуті біцепси. Це залишило натовп у захваті. Том продовжив танцювати на сцені у відвертому стилі, роздягнувшись до спідньої білизни. Колишня вокалістка Pussycat Dolls Ніколь співала серенаду для нього, що мало що залишало для уяви.

Коханий Ніколь Шерзінгер відривається на сцені в пікантному танцювальному номері. Зображення: thomcole_evanzinger/Instagram

У мережі були опубліковані відео кадри танцювального номеру в Instagram, який так вразив одного з прихильників, що він заявив: “Це зробило мій вечір кращим”, а інший фанат відзначив: “О, мій Боже, я просто захоплений ними”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress