Олександр Усик проведе бій з Тайсоном Ф’юрі на “Вемблі”

Беззаперечний бій за титул чемпіона світу в суперважкій вазі між Тайсоном Ф’юрі та Олександром Усиком відбудеться наприкінці квітня на “Вемблі” після того, як обидві сторони погодили умовиви.

Поєдинок Тайсона Ф’юрі та Олександра Усика має відбутися 29 квітня на стадіоні “Вемблі”.

Один з найочікуваніших боїв у суперважкій вазі за титул чемпіона світу був відкладений до 11-ї години вечора. Зараз обидві команди працюють над узгодженням деталей угоди, щоб підписати контракти. Незважаючи на те, що надії на проведення бою вже були майже втрачені, зараз є реальна впевненість у його відбутті.

Учасники проекту вірять, що зможуть організувати найбільшу боксерську подію, яка коли-небудь відбувалася у Великій Британії, всього за сім тижнів до її початку.

Тайсон Ф’юрі наполягав на організації бою. Зображення: Top Rank via Getty Images

Залучені показники означають, що вони легко перевершать доходи від бою Ф’юрі з Ділліаном Вайтом минулого року, який став найвідвідуванішою подією на новому стадіоні “Вемблі” та найбільшою боксерською подією в Європі.

Як повідомляє dailystar, беззаперечний титул чемпіона світу в суперважкій вазі не оскаржувався з тих пір, як його здобув Леннокс Льюїс у 1999 році. Френк Уоррен та його син Джордж зараз наполегливо працюють з промоутером Усика Алексом Красюком, щоб вирішити останні питання.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress