Олексій Панін здивував публіку, оголошуючи про своє весілля

Шоу бізнес

Актор Олексій Панін, який наразі 45-річний, оприлюднив у соціальних мережах фото, на якому зображений разом з колишньою дружиною Людмилою Григор’євою та її фотографією після їх розлучення. Це спричинило хвилювання серед його прихильників, які були здивовані повідомленням про те, що вони вирішили одружитися знову. Олексій Панін – епатажний артист, тому він завжди викликає бурхливі емоції своїми діями.

Григор’єва була першою офіційною дружиною Паніна. Вони уклали шлюб у 2013 році, але вже через кілька місяців шлюб розпався.

“Точно десять років тому мій шлюб з Люсею Григор’євою був офіційно зареєстрований”, – поділився актор у своєму пості в соціальних мережах.

Він згадує, що обидва були “божевільними та вільними”.

Олексій Панін. Зображення: Starface

Наразі Панін не знає, яке прізвище у Григор’євої. Відомо, що вона переїхала до Америки й значно змінилася: на фотографіях жінки бачимо білосніжну посмішку та рельєфне тіло.

Панін повідомив, що його зв’язок із першою дружиною остаточно розірвався. Крім того, він зазначив, що жінку не можна знайти, відповідаючи на запитання одного зі своїх підписників.

Актор повідомив, що вона зникла, і кілька людей з Лос-Анджелеса вже написали йому, висловлюючи своє занепокоєння. Наразі він одружений з Євою Тарлакян, і подружжя проживає в Іспанії.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress