Ольга Полякова відкриває вогонь на Аню Лорак: що сказала відома співачка

Ольга Полякова, відома українська співачка, нещодавно потрапила в заголовки ЗМІ через свої неоднозначні коментарі на адресу колеги-співачки Ані Лорак. Під час інтерв’ю на популярному телеканалі Полякова говорила про різні аспекти музичної індустрії, включаючи творчість, особисте життя та питання, пов’язані з роботою. Однак її коментарі про Ані Лорак та її поточну роботу в Росії привернули увагу ЗМІ.

Полякова вже кілька років виступає з різкою критикою Ані Лорак, особливо після переїзду співачки до Росії. Полякова звинуватила Лорак в тому, що на її батьківщині її переслідують і цькують, і з тих пір поливає брудом свою співвітчизницю. Нещодавно Лорак потрапила в заголовки газет зі своєю заявою про те, що в Україні її замовили і що політичні сили ставлять їй умови.

Полякова скористалася можливістю висловитися і заявила, що вона є замовником таких дій проти Лорак. Полякова також додала, що хоче бути найкращою співачкою в Україні, найпопулярнішою, збирати стадіони, і що успіх Лорак стоїть на її шляху.

Нещодавно Полякова також потрапила в новини через свої звинувачення в домаганнях на адресу Костянтина Меладзе, відомого музичного продюсера. Однак найбільше уваги привернула критика Полякової на адресу Ані Лорак.

За словами Полякової, Ані Лорак потрібно викреслити з нашої пам’яті, оскільки вона не має совісті і не може сказати нічого конкретного. Полякова звинуватила Лорак у тому, що вона керується грошима і не має жодних реальних виправдань своїм діям.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress