Ольга Сумська заявила свою підтримку своїй доньці, яка мешкає в Москві

Українська актриса Ольга Сумська переживає біль і розчарування через війну, яка роз’єднала її родину, та зізнається, що її серце розривається на шматки.

У своєму інтерв’ю програма ЖВЛ Сумська розповіла про свої стосунки з дочкою Антоніною Паперною, яка зараз мешкає у Москві з актором Володимиром Ягличем. На жаль, Антоніна не висловлює своєї позиції щодо агресії Росії.

Згідно зі словами Ольги, вона та її старша дочка продовжують отримувати велику кількість повідомлень із жахливими погрозами, так само, як і раніше. Тоня, однак, не може відкрито висловлювати свою осудливу позицію щодо Росії через страх за своїх дітей.

Зображення: Соціальна мережа

“Я не знаю, як вона зберігає свою міцність. Кожен раз, коли вона надсилає мені повідомлення, я відчуваю, що в Росії люди бажають мені лише зла. Я знаю, що там важко висловлювати свою думку або навіть надсилати повідомлення, інколи люди зникають безслідно. Але вона – мати, і її головна мета – захистити своїх дітей від усього цього. Її серце належить Україні, адже вона – українка. Зараз вона переживає важкі часи, і вона не повинна виправдовуватися перед ким-небудь за це”, – зазначила актриса.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress