Оля Полякова поділилася деталями свого конфлікту з Тіною Кароль

Під час коментування своїх відносин з колегами в шоубізнесі, українська співачка Оля Полякова висловила свої думки щодо конкуренції в цій сфері.

У своєму інтерв’ю Раміні Есхакзай Полякова розповіла про свою думку щодо того, чи існує конкуренція між нею та співачкою Тіною Кароль за звання найкращої співачки в країні. Вона заявила, що вони з Тіною не змагаються за звання та нагороди, оскільки кожна з них має свою власну аудиторію.

“Україна – велика країна з понад 40 мільйонами людей, але в порівнянні з іншими країнами наш шоубізнес не такий розвинутий. Тому вважаю, що нам потрібно більше талантів і можливостей для створення вражаючого шоубізнесу. Головне, щоб люди мали кошти, щоб відвідувати концерти. Щодо титулів, то ми знайдемо спосіб їх надання. На мою думку, шоубізнес – це гра, і деякі скандали можуть бути вигадані, щоб привернути увагу. Але взагалі, деякі з них можуть бути перебільшені або не дотримуватися правди”, – сказала Полякова.

Знову виник конфлікт між співачкою та Кароль у згадках про них. У лютому 2021 року Полякова вжив термін “плакальниця” щодо Кароль, вказавши на сумний характер її музичного репертуару.

Я мала суперечку з Тіною і, мабуть, трохи переборщила. Це було не дуже елегантно… хоча, не зовсім жахливо. Я мала на увазі, що ми допустили помилку, але мене трошки підвели. Зазвичай я завжди вибачаюся, коли помиляюся, тому я зробила це того ж дня, коли ця історія з’явилася в ЗМІ. Потім ми помирилися. Я сподіваюся, що ви зрозумієте, що всі ці скандали – це просто розвага, вони несправжні. Ми не ворогуємо один з одним і не конкуруємо між собою. – пояснила Полякова.

“Як артистка, я хочу додати, що між мною та Тіною немає конкуренції, ми не змагаємося одна з одною”, – зазначила вона.

Олю Полякову порівняли з Тіною Кароль і зазначили, що вони мають різну аудиторію. Частину людей, які слухають Тіну, можуть зацікавити виступи Олі, а інші ні. Як повідомляє tsn, також її власна аудиторія відрізняється від Тіної. Проте, Оля вважає, що конкуренції між ними немає, оскільки є достатньо місця для всіх. Зокрема, зараз, коли шоу-бізнес перебуває в затяжній зупинці, конкуренції немає взагалі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress