...

Онучка Елвіса Преслі Райлі Кео в сукні з діамантами на вечірці Vanity Fair Oscars з чоловіком

Онучка Елвіса Преслі Райлі Кео приголомшила глядачів, коли прибула на зіркову вечірку з нагоди вручення премії «Оскар», що відбулася в неділю ввечері в Беверлі-Хіллз. 33-річна акторка дефілювала у блискучій сукні від Celine разом зі своїм чоловіком Беном Смітом-Петерсеном, від якого вона нещодавно народила первістка.

Блискуча сукня до підлоги підкреслила струнку фігуру зірки «Дейзі Джонс & The Six» і чудово контрастувала з її засмаглим від сонця кольором обличчя. Всього за кілька годин до цього Остін Батлер не отримав нагороду за найкращу чоловічу роль за роль «Короля рок-н-ролу» в байопіку База Лурмана на 95-й церемонії вручення премії «Оскар».

Онука Елвіса Преслі Райлі Кео приголомшила глядачів, коли з’явилася на зірковій вечірці Vanity Fair Oscars у неділю ввечері в Беверлі-Хіллз.

Райлі нещодавно розповіла про «видатне і неймовірне» зображення Остіном свого покійного дідуся, додавши, що після перегляду фільму вона «плакала цілий тиждень». На жаль, Остін програв «Оскар» Брендану Фрейзеру з «Кита».

Райлі, її покійна мати Ліза Марі Преслі та бабуся Прісцилла Преслі, з якою вона, як відомо, ворогує через заповіт Лізи Марі, висловили свою підтримку Батлеру ще до виходу фільму «Елвіс» у червні 2022 року.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!