Онучка Елвіса Преслі Райлі Кео в сукні з діамантами на вечірці Vanity Fair Oscars з чоловіком

Онучка Елвіса Преслі Райлі Кео приголомшила глядачів, коли прибула на зіркову вечірку з нагоди вручення премії “Оскар”, що відбулася в неділю ввечері в Беверлі-Хіллз. 33-річна акторка дефілювала у блискучій сукні від Celine разом зі своїм чоловіком Беном Смітом-Петерсеном, від якого вона нещодавно народила первістка.

Блискуча сукня до підлоги підкреслила струнку фігуру зірки “Дейзі Джонс & The Six” і чудово контрастувала з її засмаглим від сонця кольором обличчя. Всього за кілька годин до цього Остін Батлер не отримав нагороду за найкращу чоловічу роль за роль “Короля рок-н-ролу” в байопіку База Лурмана на 95-й церемонії вручення премії “Оскар”.

Онука Елвіса Преслі Райлі Кео приголомшила глядачів, коли з’явилася на зірковій вечірці Vanity Fair Oscars у неділю ввечері в Беверлі-Хіллз.

Райлі нещодавно розповіла про “видатне і неймовірне” зображення Остіном свого покійного дідуся, додавши, що після перегляду фільму вона “плакала цілий тиждень”. На жаль, Остін програв “Оскар” Брендану Фрейзеру з “Кита”.

Райлі, її покійна мати Ліза Марі Преслі та бабуся Прісцилла Преслі, з якою вона, як відомо, ворогує через заповіт Лізи Марі, висловили свою підтримку Батлеру ще до виходу фільму “Елвіс” у червні 2022 року.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress