Ось деякі речі, які ніколи не можна класти в мікрохвильову піч: тримайте ці продукти подалі

Ми дуже задоволені нашою мікрохвильовкою! Вона дозволяє швидко і легко розігрівати їжу і насолоджуватися залишками від попереднього дня. Однак, не все можна розігрівати в мікрохвильовій печі. Існують продукти та предмети, які можуть вибухнути або стати причиною інших проблем.

Яйця

Якщо ви належите до тих, хто попередньо відварює яйця, ви, напевно, замислювалися, чи можна підігріти яйце, щоб воно стало трохи теплішим. Спойлер: не можна. Якщо ви розігрієте яйце (очищене або в шкаралупі), воно вибухне. Це створить хаос у вашій мікрохвильовці або будинку, і навіть може призвести до опіків. Якщо ви розріжете яйце на чотири частини, ви зможете його розігріти.

Вода

Якщо ви відчуваєте нетерпіння і не хочете чекати, поки вода закипить у чайнику, ви могли б спробувати нагріти воду в чашці. Але якщо ви нагріваєте воду в мікрохвильовій печі, ви ризикуєте ще одним вибухом. Вода може стати надто гарячою, що також може призвести до опіків. Тож, можливо, краще користуватися чайником.

Перець чилі

Перець дуже гострий. І коли ви розігріваєте перець у мікрохвильовій печі, капсаїцин, що міститься в перці (який робить його гострим), випаровується в повітря. Коли ви відкриєте мікрохвильовку, це гостре, гаряче повітря вийде назовні і може подразнити ваш ніс, очі, горло тощо. Тому, можливо, вам краще запекти перець на грилі або запекти його на сковороді.

Контейнери для їжі на винос

Якщо у вас залишилися залишки їжі в пінопластовій упаковці або контейнері з ручками, ви можете дістати їжу з контейнера і розігріти її, щоб потім використати. Під час нагрівання пінополістиролу виділяються шкідливі хімічні речовини. А контейнери для їжі з ручками містять метали, які можуть спричинити пожежу. Завжди перевіряйте, чи можна використовувати контейнер у мікрохвильовій печі (це має бути вказано на коробці).

Порожня

Ніколи не вмикайте мікрохвильову піч без продуктів. Якщо ви ввімкнете прилад без їжі, це може спричинити пожежу або пошкодити його.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress