...

«Особлива» кішка-рятівниця «не покидала» свого друга-малюка під час лікування хлопчика від раку

Після того, як у 14-місячного Акселя діагностували рідкісну та агресивну форму лейкемії, його батьки взяли рятівне кошеня Бінго, щоб допомогти маленькому кошатнику пройти курс лікування.

Аксель і Бінго нерозлучні відтоді, як познайомилися, і саме на це сподівалася мама Акселя, Хейлі Волш Мартін.

Хейлі та її чоловік Чед помітили глибокий зв’язок свого сина Акселя з котами невдовзі після того, як привезли хлопчика додому з пологового будинку, коли він подружився з зазвичай сварливим котом подружжя.

«Він просто обожнював Акселя, відколи ми привезли його додому, і Аксель любив його», — розповідає Хейлі.

Тож коли у 14 місяців Акселю діагностували рідкісну, агресивну форму лейкемії, батьки вирішили, що у нього має бути власний кіт, який би розраджував його під час лікування.

фото: соцмережі

Сім’я відвідала Віскерс в окрузі Уоррен в штаті Айова і підібрала кошеня, яке самотньо блукало по місту.

«Ми назвали її Бінго, тому що Акселю подобається дитячий серіал «Блуті», а Бінго — це сестра Блуті в серіалі», — пояснює Хейлі.

Акселю та Бінго знадобилися лічені хвилини, щоб здружитися.

«Вони стали найкращими друзями з того дня, як ми її взяли, — розповідає мама Акселя. «Я просто не можу повірити, що ця кішка має такий зв’язок з моїм сином. Це дико!»

Бінго — домашня тварина, яка «абсолютно терпимо ставиться» до обмеженого розуміння кордонів у малюків і може відчути, коли Акселю найбільше потрібні обійми.

фото: соцмережі

У Акселя були «дуже важкі дні» під час лікування від раку.

«Я точно думаю, що вона розуміла це почуття і була ніжною і спокійною, тому що вона лежала з ним на дивані по 12 годин», — розповідає Хейлі про реакцію Бінго на важкі дні Акселя.

«Вона не відходила від нього; вона просто залишалася там, де він розташовувався поруч з нею», — додає вона.

Попереду у Акселя та Бінго багато хороших днів. Аксель, якому зараз 2 роки, здоровий і перебуває на підтримуючій фазі хіміотерапії, яка є «менш напруженою і агресивною», — каже Хейлі.

фото: соцмережі

Зараз Аксель і Бінго проводять більшу частину свого часу, граючись з іграшками та «створюючи проблеми».

«За ними було дуже приємно спостерігати. У них досить сильний зв’язок», — говорить Хейлі про «ідеальну пару».

фото: соцмережі

Побачивши позитивний вплив Бінго на Акселя, Хейлі захотіла допомогти Віскерсу з округу Уоррен, тому, коли рятувальники попросили Хейлі надіслати історію Акселя та Бінго для участі в кампанії Petco Love Stories, вона відповіла: «Звичайно».

Вже десятий рік поспіль кампанія збирає дивовижні історії про врятованих тварин, які надсилають віддані господарі, що прагнуть підтримати місцеві притулки. З усіх історій, надісланих цього року, було обрано вісімнадцять переможців, які отримали гранти Petco Love.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!