...

Особливі стосунки Меган Маркл і Сари Фергюсон — і несподіване зізнання

Сара Фергюсон нещодавно зізналася, що «насправді не знає» Меган Маркл — але Фергі вдячна герцогині Сассекській за те, що вона допомогла повернути її в королівське лоно.

Сара Фергюсон і Меган Маркл — це не ті люди, яких ви зазвичай ставите разом, але вони мають багато спільних рис і явно кохають одне одного. Фергі точно знає, як це — вийти заміж за члена королівської сім’ї і весь тиск, який з цим пов’язаний, адже вона прожила у шлюбі з принцом Ендрю 10 років, перш ніж пара оголосила про своє «дружнє розлучення» у 1992 році.

Герцогиня Йоркська, 63 роки, також знає, як це — бути виштовхнутою на вулицю членами королівської сім’ї і будувати своє життя заново в Америці. І за дивним поворотом долі саме герцогиня Сассекська допомогла повернути матір принцеси Беатріс і принцеси Євгенії в королівське лоно.

Фергі дала Меган один з найцінніших уроків на ранніх етапах її стосунків з принцом Гаррі — але нещодавно зробила несподіване зізнання про те, наскільки вони насправді близькі.

У той час як покійна королева завжди мала прихильність до своєї колишньої і «улюбленої» невістки, принц Філіп описував її як «дивну» і «безглузду». Протягом багатьох років схильну до скандалів Сару не запрошували на весілля та інші важливі сімейні заходи.

Принц Вільям, Пітер Філліпс і Зара Тіндолл були дружками і подружками нареченої на весіллі Фергі з принцом Ендрю, але вона не отримала запрошення на весілля Уїлла з Кейт Міддлтон у 2011 році або на весілля дітей принцеси Анни. Однак герцогиня Йоркська повернулася, коли відвідала весілля Гаррі та Меган у 2018 році.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!