Останні слова Сі Цзіньпіна Путіну в Москві: все було записано

Свій триденний візит до Москви вже завершив Сі Цзіньпін. У середу вранці його провели до літака у супроводі почесної варти, при цьому пролунав гімн Китаю. У той же час у соціальних мережах поширилося відео, яке було записане напередодні ввечері і зафіксувало останній обмін думками між Сі Цзіньпіном та Володимиром Путіним.

Візит китайського лідера до російської столиці викликав інтерес у всьому світі. Хоча Сі і Путін підписали 14 економічних угод, а російський президент визнав, що китайський “мирний план” має стати основою для припинення війни в Україні, китайці досі не дали зелене світло найважливішому проекту Путіна – газопроводу “Сила Сибіру-2”.

Прощальна розмова Сі і Путіна

Тим не менш, Китай і Росія оприлюднили “спільну позицію щодо поглиблення всеосяжного і стратегічного партнерства”, і її положення також були підтверджені під час останнього обміну думками між Сі і Путіним на російській землі, записаного на камеру, повідомляє wiadomosci.

“Прямо зараз відбуваються зміни, яких ми не бачили 100 років, – сказав Сі, прощаючись з Путіним. І ми разом рухаємо ці зміни, додав він. Путін не залишився в боргу перед китайським лідером. – Я з цим повністю згоден”, – відповів він. – Бережи себе, друже, – додав він наприкінці розмови.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress