Остерігайтесь бумеранга: характеристика 4 березня 2023 року за місячним календарем

Субота 4 березня – перший вихідний весни. Але, на жаль, радості в ньому мало. Детальна характеристика дня 4 березня 2023 за місячним календарем запевняє, що це нестабільний час. Стережіться бумеранга, адже все, що буде зроблено в цей період, повернеться. Це стосується навіть думок. Сьогодні вони як ніколи є матеріальними.

Який Місяць 4 березня 2023 року: місячна доба, фаза та знак

Суперечливий та нестабільний день. Сьогодні можливі і позитивні, і негативні місячні дії. Невдалий він у тому, що все ніби повертається на свої кола. Щоб вирватися із замкнутого кола проблем, треба попрацювати над собою. Тим часом у ньому є плюси. Про них розповість характеристика дня 4 березня 2023 за місячним календарем, складена журналістами Rsute .

Місячна доба

У першу половину дня пануватиме енергетика 12 місячних діб. Неспокійний час, повний небезпек. З 14:05 по мск розпочинається 13 місячна доба. Сьогодні потрібно стежити за своїми словами та вчинками та не приймати необдуманих рішень. Пам’ятайте, що бумеранг повернеться швидко, а ось розплата за гріхи може розтягнутися на невизначений термін.

Яка фаза Місяця 4 березня

Земний супутник продовжує своє зростання. Сьогодні фаза Місяця, що росте, або друга чверть місячного циклу. У цей період у людей покращується самопочуття та настрій, з’являється фізична та емоційна активність. Тому вони стають більш енергійними та удачливими у справах.

В якому знаку Місяць

«Цариця ночі» знаходиться у сузір’ї Лева. У більшості людей у ​​цей день проявляється схильність до завищеної зарозумілості та як ніколи загострюється схильність до лестощів.

Коли найближчі молодик, повний місяць, затемнення

Наступний повний місяць відбудеться 7 березня, а молодик очікується 21 березня. Сонячних та місячних затемнень не буде до квітня 2023 року.

Вплив Місяця у сферах життя 4 березня

сьогодні можуть виявитися старі проблеми. Поставтеся до них спокійно. Вирішивши їх, ви отримаєте нові сили, які можна направити на оновлення життя. 4 березня ви легко звільнитеся від вантажу минулого, якщо він тисне на вас і заважає жити. Прикмети допоможуть дізнатися більше про цю дату. Мудрість предків підкаже, чого чекати у майбутньому.

Важливі справи краще відкласти

Свята 4 березня

Дата несприятлива укладання шлюбу. Весілля стане помилкою, адже подружнє життя виявиться зовсім не таким, як очікувалося.

Народжені цього дня люди є творцями. Вони знаходяться у вічному пошуку, легко засвоюють інформацію та навчаються з величезним задоволенням.

Робота та гроші

Непоганий день для роботи, навчання та ділових контактів. Але жодних особливих успіхів чекати не варто. Важливі справи краще відкласти більш сприятливі дати.

День підходить для вирішення фінансових питань та придбань, але не великих. Купівлю нерухомості та автомобілів краще відкласти. Придбання товарів для дому та іміджу буде цілком вдалим.

Особисте та сімейне життя

Енергії дня несприятливі для тих, хто свариться та конфліктує. Зате вони допоможуть порозумітися. Тому наголошуйте на тому, що у вас є спільним, що вас об’єднує. Говоріть про інтереси, погляди.

Спорт та краса

Місячний календар каже, що сьогодні вітається будь-яка активність. Тому сміливо починайте заняття спортом. Але спочатку оцініть якість свого тіла. Не бійтеся бути надто критичними, адже все можна виправити.

У цей день активніше йдуть процеси омолодження організму. Тому буде добре, якщо ви приділите 4 березня увагу: відвідайте СПА-салон, сауну, скористаєтеся косметичними засобами.

Сміливо вирушайте до салону краси на стрижку. Зміна довжини волосся допоможе залучити щастя, удачу та достаток.

Здоров’я та харчування

Місячний календар попереджає, що хвороби, що проявилися сьогодні, небезпечні. Проте 4 березня є й позитивні моменти. Поява якоїсь недуги сьогодні швидше рідкість, ніж правило, та й ліки зазвичай цієї місячної доби продемонструють дивовижну ефективність.

Корисні продукти допоможуть підтримати ваш організм у тонусі. Додайте до раціону більше овочів і не забувайте пити достатньо води.

Характеристика снів 4 березня

Місячна доба пробуджує деякі містичні аспекти. Тому багато снів віщі і дуже швидко збуваються, буквально протягом кількох тижнів.

Корисні продукти допоможуть підтримати ваш організм

Що можна робити 4 березня

Субота для багатьох буде важким днем. Тому уникнути небезпеки допоможе щоденний гороскоп та поради місячного календаря. 4 березня 2023 року можна займатися такими справами:

 • активний чи пасивний орган;
 • навчання, розвиток навичок та талантів;
 • духовні практики та містичні обряди;
 • відпочинок з сім’єю або проведення часу з партнером;
 • фізичні вправи; початок занять спортом;
 • б’юті- та СПА-процедури, масаж;
 • покупки товарів для дому;
 • заняття творчістю, хобі.

Місячний календар рекомендує згадати почуття міри. Не варто сьогодні фокусуватися лише на одній справі.

Що не можна робити 4 березня

У 13 місячну добу не варто займатися важливими, пріоритетними завданнями. Найневдаліші справи 4 березня:

 • великі покупки;
 • укладання угод;
 • вживання алкоголю;
 • будівництво чи ремонт;
 • перестановка меблів у кімнаті;
 • з’ясування відносин;
 • подорожі, подорожі.

Цей день також є несприятливим для домашньої роботи. Небажано прибирати, генеральне прибирання зовсім протипоказане. Нікому не бажайте сьогодні зла, остерігайтесь бумерангу. Негатив до вас швидко повернеться.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress