“Пам’ятати завжди”: Фагот розповів про болючі втрати на війні

Лідер гурту “ТНМК” Олег Михайлюта, більш відомий під псевдонімом Фагот, поділився враженнями від першої зустрічі зі страшною реальністю війни та вшанував пам’ять побратима, якого втратив у бою, про це повідомляє Topress.info з посиланням на портал unian.ua.

З початком повномасштабного вторгнення Фагот приєднався до добровольчого батальйону “Помста”. У складі цього батальйону він брав участь у звільненні сіл Київської області від окупантів. Цей момент став ключовим у його житті.

“Я пам’ятаю ті перші втрати в батальйоні. У Лук’янівці наші хлопці зайняли позиції, але ворог почав нас активно вибивати. Ми приїхали на місце події, в закривавлений окоп. Цей момент залишився зі мною назавжди… Адже зранку я снідав з людиною, яка загинула, а ввечері її вже не стало”, – розповів музикант в інтерв’ю Gazeta.ua.

Олег додав, що не може навіть уявити, як у сучасному цивілізованому світі можуть відбуватися такі страшні події.

Фагота засмучує поведінка деяких країн, які не підтримують Україну.

“Наприклад, поляків, які зараз своїми протестами блокують постачання кисню в Україну. Чесно кажучи, я дуже важко стримуюся, щоб не висловити своє обурення тим, що переживають українці”, – підкреслив він.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress