Папа Франциск жартує про свою вдачу до життя після госпіталізації: “Все ще живий, знаєте”

Папа Франциск вражає гумором, жартуючи про свою вдачу до життя після того, як він покинув лікарню, де отримував лікування від бронхіту. Він був госпіталізований на “кілька днів” після того, як поскаржився на проблеми з диханням, повідомивши про це речник Ватикану Маттео Бруні.

Після внутрішньовенних ін’єкцій антибіотиків у поліклініці Джемеллі, 86-річний Папа Франциск був виписаний з лікарні у суботу. Відповідаючи на запитання про свій стан, Папа пожартував: “Все ще живий, знаєте”.

Перед госпіталізацією Папа виступив на щотижневій загальній аудієнції на площі Святого Петра в середу, а потім був доставлений в лікарню для планових аналізів. Він зворушений численними повідомленнями та висловлює подяку за близькість та молитву.

Папа Франциск. Зображення: James Devaney/GC Images

Госпіталізація Папи відбулася в саме середині підготовки до Великодня – одного з найбільших свят Католицької Церкви. За повідомленнями BBC, Папа Франциск планує провести месу у Вербну неділю на вихідних, а також приймати участь у низці заходів до Великодня, включаючи месу у Великий четвер наступного тижня. Як повідомляє people, неясно, чи візьме Папа участь у Хресній дорозі в Колізеї у Велику п’ятницю.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress