Павло Зібров приблизився до молодої красуні і не зміг пригамувати своїх емоцій

Шоу бізнес

На своїй сторінці в Instagram відомий співак, власник найпишніших вусів та Народний артист України Павло Зібров показав свою молоду красуню, заради якої він готовий здійснювати неймовірні вчинки. Він опублікував фотографію цієї дівчини.

Павло Зібров показує своїм шанувальникам нові фото та відео, на яких він ділиться моментами свого особистого життя та творчої діяльності. Останнім часом він поділився з фанатами своїми почуттями та захопленням красивою жінкою, яка має особливе місце в його серці. Важливо зазначити, що ця жінка не є Мариною, дружиною Павла Зіброва.

Павло Зібров вражає фото зі своєю донькою, що відзначає день народження. Як повідомляє Знай, він тепло вітає її та зазначає, що готовий зробити все можливе для її щастя, навіть поставити на нього свій власний світ.

Я подарую тобі світло, щоб ти росла в добрі, моя донечко, моє сонечко. Дорога моя Діаночко! Сьогодні для нас з мамою є найщасливіший день, оскільки саме в цей день народилася найдорожчий скарб на світі – ти. Ти є нашою гордістю, радістю і життям. Ми разом – найкраща команда. Я безмежно вдячний тобі за все, що ти для мене робиш! – написав художник.

Прихильники приєдналися до зіркового батька, щоб привітати дівчину. “Подивіться на вашу родину, і ви стаєте ще щасливішими! Вітаю чарівну Діану та всю вашу родину!”, “Це неймовірно”, “Бажаю їй яскравого неба, справжнього жіночого щастя та міцного кохання!”, – висловили вітання у коментарях.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress