Перед обличчям терору: Ольга Сумська викриває непростимий злочин руйнування дамби на Каховській ГЕС

Шоу бізнес

Відома акторка театру і кіно Ольга Сумська ділиться своїми враженнями про катастрофічні наслідки нещодавньої трагедії в регіоні, які вона пережила з перших вуст.

Рано вранці 6 червня пролунала новина про те, що гребля Каховської ГЕС була безжально підірвана російськими окупантами. Як наслідок, сусідні населені пункти стрімко піддаються потужній повені. Численні українські знаменитості вже висловили своє обурення, вимагаючи притягнення до відповідальності країни-терориста, відповідальної за ці жахливі дії.

Ольга Сумська, відома своїм глибоким талантом на сцені та екрані, шокувала своїх підписників у блозі жахливими кадрами з постраждалого регіону. На фотографіях і відео зображені вулиці, площі та житлові райони, затоплені водою, в той час, як люди намагаються евакуюватися, а незліченні тварини залишилися без даху над головою.

“Боже, це невимовний кошмар. Черговий акт терору зруйнував наш мир. Російські окупанти бездушно зруйнували дамбу Каховської ГЕС! Населені пункти вже охоплені повінню, хвилі досягають приголомшливої висоти близько 3 метрів. Катастрофічний вибух на Каховській ГЕС загрожує позбавити Дніпропетровську, Херсонську та Запорізьку області життєво важливого водопостачання”, – написала актриса, поділившись своїм болем і занепокоєнням.

Коментатори в її блозі висловлюють глибоку недовіру до жорстокості, яку демонструють загарбники, і запитують, як такі звірства можуть тривати у 21 столітті.

Реакція користувачів соціальних мереж перегукується з почуттями горя і відчаю: “Яка неймовірна катастрофа… Коли закінчаться ці безперервні страждання?” “О, Боже… Які незбагненні скорботи ми терпимо, обтяжені такими сусідами…” “Масштаби цієї трагедії приголомшують! Як можуть витримати ці беззахисні люди?” “Невже немає кому врятувати ці невинні душі? А як же беззахисні тварини?” “Господи, благаємо Тебе про милосердя… Скільки ще випробувань ми повинні витримати в цій жорстокій долі?”

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress