Переломний момент історії: Провідний астролог розкриває, що на нас чекає в найближчі два місяці

У найближчі два місяці ми стоїмо на порозі переломного моменту в історії. Світ стоїть на порозі трансформаційних змін, які визначать наше спільне майбутнє на найближчі два десятиліття. Провідна астрологиня Лілія Любимова розповіла про те, чого слід очікувати в цей вирішальний період.

Оскільки останні глобальні події викликають підвищену тривогу, Любимова радить нам зосередитися на подіях, що розгортаються у квітні та травні. Ці майбутні події створять основу для значних змін, які пройдуть через наступні два десятиліття. Вона радить звертати пильну увагу навіть на дрібні та локальні конфлікти. Виховуючи в собі м’якість і терпимість, ми можемо допомогти спрямувати ці зміни до позитивних результатів.

Любимова пояснює, що низка планетарних циклів вирівнюється, створюючи основу для того, що відбуватиметься в глобальному масштабі найближчими роками. Ми перебуваємо на переломному етапі, коли маємо можливість формувати наше майбутнє, залишаючись усвідомленими, співчутливими і чуйними до подій, що розгортаються навколо нас. Під керівництвом Любимової ми зможемо пройти через цей час змін з більшою легкістю і цілеспрямованістю.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress