Під час свого останнього прощального туру Елтон Джон оголосив про великі зміни в своєму житті

Музична легенда Елтон Джон, після проведення прощального туру, планує скоротити кількість робочих годин, щоб мати більше часу на проведення часу зі своїми двома дітьми та чоловіком. Він записав рекламний ролик.

Музична легенда Елтон Джон, який раніше називався “людиною-ракетою”, тепер перетворився на “людину-кишеню”, так як він став обличчям рекламної кампанії пенсійних послуг. 75-річний співак знявся в американській рекламі разом з компанією Alliance for Lifetime Income, спонсором його туру Farewell Yellow Brick Road.

Елтон, який разом зі своїм чоловіком Девідом Фернішем відвідає завтрашню церемонію вручення премії “Оскар” у Лос-Анджелесі, заохочує шанувальників планувати свої пенсійні роки.

Зірка порадив своїм шанувальникам, що робити зі “Свічкою на вітрі”. Зображення: Getty Images для CAA

“Ми з вами пройшли цим шляхом з жовтої бруківки разом протягом десятиліть, і я хочу зробити все, що в моїх силах, щоб те, що чекає на моїх шанувальників попереду, було якомога більш повноцінним. Для мене завжди було важливо відстоювати людську гідність на кожному етапі життя. Забезпечення завтрашнього дня – це те, на що ми всі заслуговуємо”, розповів Елтон.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress