Підготовка до найгіршого: Раком хвора Вайкуле розповідає про свої страхи перед смертю

Артистка з Латвії є народною і любиться українській аудиторії, яка завжди з радістю приймає її. Вона відмовилася від участі в корпоративах і концертах в Росії, що свідчить про її повну відразу до цієї країни.

Однак 68-річна співачка Лайма Вайкуле дає великі концерти тепер переважно за кордоном. Шанувальники все частіше помічають, що вона виходить на сцену в капелюшках або хустках, які прикривають її коротке волосся. Недавно під час інтерв’ю зірка з’явилася в вбранні з високим коміром.

Виявилося, що Лайма Вайкуле не просто так закривала свою шию. Вона продемонструвала пластир та зазначила, що їй довелося підкоритися неприємній лікарській процедурі. Однак, вона вирішила не розкривати причину, чому їй довелося це зробити, навіть як виконавиця хіта “Скрипаль на даху”.

Проте всі ці ознаки змушують прихильників припускати, що артистка може знову страждати від раку. Вже тридцять років тому їй була поставлена діагноз онкології, але вона успішно пройшла курс лікування та увійшла в стадію ремісії. Можливо, що важка хвороба повернулася.

Лайма Вайкуле, яка висловлювалась на філософські теми під час інтерв’ю, додала більше палітри до розмови. Зокрема, вона зазначила, що проблеми пов’язані з віком можуть бути розглянуті як підготовка до переходу на інший світ. Артистка також підкреслила, що варто бути вдячними Богу за те, що він дозволив нам прожити довше, ніж іншим людям. Її слова могли посилити емоційний заряд розмови.

“Смерть – це страшно!” – наголосила співачка, згадуючи момент, коли вона переживала відчуття, що може померти. Лайма Вайкуле зазначила, що тоді вона могла лише займатися читанням Біблії.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress