Пілота British Airways звинувачують у сексуальному нападі на члена екіпажу

Пілота авіакомпанії British Airways відсторонили від роботи після того, як він звинуватив стюардесу в сексуальному насильстві під час пересадки між рейсами у Східній Азії. Як повідомляється, інцидент викликав занепокоєння серед персоналу BA і став приводом для офіційних розслідувань з боку поліції та авіакомпанії.

Згідно з повідомленнями, жінка-член екіпажу перебувала на прогулянці з колегами, коли стався ймовірний напад. Пілота було взято під варту і допитано місцевою владою після повідомлення жертви.

BA направила кризову групу для розслідування цієї справи, а членів екіпажу, які були на рейсі разом з обвинуваченим пілотом, попросили допомогти у розслідуванні. Жінка, яка його звинуватила, була відсторонена від виконання польотів і, як повідомляється, отримує підтримку від авіакомпанії.

Як повідомляє dailymail, обвинувачений пілот був відсторонений від роботи до завершення розслідування поліції та BA. Авіакомпанія відмовилася коментувати це питання через те, що триває слідство.

Цей тривожний епізод підкреслює важливість запобігання сексуальним домаганням і нападам на робочому місці. Для роботодавців вкрай важливо мати політику і процедури для захисту своїх співробітників і вживати швидких заходів, коли такі інциденти трапляються.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress