Пірати захопили танкер з хімікатами і нафтою та викрали трьох моряків

Шість днів тому пірати висадилися і захопили нафтовий танкер в Гвінейській затоці на півдні Нігерії, з тих пір британські і французькі військово-морські сили допомагають компанії намагатися відстежити зникле судно.

Пірати викрали трьох моряків після того, як захопили нафтовий танкер. Шість днів тому 16 моряків на борту судна Monjasa Reformer побігли до укриття, коли пірати увірвалися на борт, повідомив речник данської судноплавної компанії.

Під час нападу танкер “Монджаса”, що перевозив хімікати і нафту, йшов під прапором Ліберії. Після захоплення 25 березня екіпаж подав сигнал лиха о 19.37 за місцевим часом, перебуваючи за 145 км на південь від Бонні, Нігерія.

Судно Monjasa Reformer, яке було захоплене піратами шість днів тому. Зображення: MONJASA/AFP

Потім, пізно ввечері, судно було виявлено французькими ВМС, які шукали його разом з британськими військово-морськими силами, і надійно закріплено в Гвінейській затоці. Але з 16 членів екіпажу троє моряків, які перебували на борту, зникли безвісти.

Компанія заявила, що пірати “покинули” судно, але забрали з собою частину екіпажу. За словами компанії, врятовані члени екіпажу перебувають у доброму здоров’ї, але місцезнаходження зниклих моряків невідоме.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress