Після того, як Росія заявила про перетин кордону диверсійною групою, Володимир Путін проведе термінову нараду

Новини

Володимир Путін збирається провести екстрене засідання Ради безпеки на фоні непідтверджених заяв про те, що українські бійці перетнули кордон з Росією, повідомляють московські джерела.

Сьогодні Росія заявила, що прагне “знищити” нібито українську диверсійну групу, яка прорвалася через північний кордон до Брянська в Росії.

Російське інформаційне агентство ТАСС заявило, що правоохоронні органи повідомляють про зіткнення з українськими диверсантами і що серед мешканців цього району є загиблі і поранені. Але безпосередніх доказів українського вторгнення не було, незважаючи на потік повідомлень у російських про-військових ЗМІ.

Радник президента України Володимира Зеленського Михайло Подоляк заявив, що повідомлення про атаку під Брянськом є “свідомою провокацією” з боку Росії. Генеральний штаб України також спростував заяви про те, що українська армія діє лише на території України.

Пан Подоляк написав у Твіттері: “Історія про українську диверсійну групу – класична свідома провокація. Росія хоче налякати свій народ, щоб виправдати напад на іншу країну і зростаючу бідність після року війни. Партизанський рух в Росії стає все сильнішим і агресивнішим. Бійтеся своїх партизанів…”

Москва стверджувала, що утримуються заручники і що група з 50 українських бійців перебуває на території Росії, а на кордоні стоїть київська бронетехніка.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress