...

Після виселення членів королівської родини королем Чарльзом, принц Гаррі та Меган Маркл порушили мовчання

Принц Гаррі та Меган Маркл підтвердили, що король Чарльз виселив їх з котеджу Фрогмор. Сьогодні було заявлено, що король прийняв рішення виселити їх з Віндзорського маєтку, оскільки в їхніх стосунках з королівською родиною не було ніякої відлиги. Стверджується, що котедж Фрогмор тепер запропонований принцу Ендрю.

Представник Сассекському сказав: «Ми можемо підтвердити, що герцога і герцогиню Сассекських попросили звільнити їхню резиденцію у Фрогморському котеджі». За словами Омід Скобі, одного з авторів біографії Гаррі і Меган «Віднайдення свободи», рішення короля було прийнято після того, як у січні Гаррі випустив свої суперечливі мемуари «Spare».

Він стверджує, що подружжю сказали, що маєток потрібен «комусь іншому», і що відносини між Гаррі та Меган і рештою Фірми перебувають на «історичному мінімумі».

А в статті для Yahoo він пояснив: «Ця новина, як повідомляють джерела, приголомшила Гаррі і Меган, а щонайменше двох членів королівської сім’ї «шокувала»». Він також додає, що джерело повідомляє, що Гаррі і Меган дали час до літа, після коронації, щоб вивезти свої речі, хоча спочатку їм сказали, що дадуть лише два тижні.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!