Після виселення членів королівської родини королем Чарльзом, принц Гаррі та Меган Маркл порушили мовчання

Принц Гаррі та Меган Маркл підтвердили, що король Чарльз виселив їх з котеджу Фрогмор. Сьогодні було заявлено, що король прийняв рішення виселити їх з Віндзорського маєтку, оскільки в їхніх стосунках з королівською родиною не було ніякої відлиги. Стверджується, що котедж Фрогмор тепер запропонований принцу Ендрю.

Представник Сассекському сказав: “Ми можемо підтвердити, що герцога і герцогиню Сассекських попросили звільнити їхню резиденцію у Фрогморському котеджі”. За словами Омід Скобі, одного з авторів біографії Гаррі і Меган “Віднайдення свободи”, рішення короля було прийнято після того, як у січні Гаррі випустив свої суперечливі мемуари “Spare”.

Він стверджує, що подружжю сказали, що маєток потрібен “комусь іншому”, і що відносини між Гаррі та Меган і рештою Фірми перебувають на “історичному мінімумі”.

А в статті для Yahoo він пояснив: “Ця новина, як повідомляють джерела, приголомшила Гаррі і Меган, а щонайменше двох членів королівської сім’ї “шокувала””. Він також додає, що джерело повідомляє, що Гаррі і Меган дали час до літа, після коронації, щоб вивезти свої речі, хоча спочатку їм сказали, що дадуть лише два тижні.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress