Після загроз насильства було прийнято рішення перенести пишний бенкет короля Карла у Версальському палаці

Король Чарльз III і Камілла, королева-консорт, мали взяти участь у церемонії, за якою мав відбутися концерт у Версальському палаці, але через побоювання насильства вона буде перенесена.

Пишну церемонію, влаштовану на честь короля Карла, перенесуть з Версальського палацу у французькому місті через побоювання насильства. Кажуть, що нещодавні масові заворушення в країні зробили цей захід “занадто ризикованим” для сил безпеки, аби допустити його проведення наступного понеділка, як було заплановано.

Протестувальники вже тиждень ведуть бої після суперечливого рішення президента Еммануеля Макрона підвищити пенсійний вік з 62 до 64 років без голосування в парламенті. Демонстранти, а також опозиційні політики звинувачують французького правителя в тому, що він “повністю втратив зв’язок із суспільством”.

Профспілкові діячі та інші протестувальники пообіцяли зірвати всі заходи за участю британського монарха, а Версаль назвали своєю “ціллю номер 1”.

Зіткнення спецназу з протестувальниками на заході Франції. Зображення: Jeremias Gonzalez/AP/REX/Shutterstock

Джерело повідомило: “Вечеря між Карлом III і Еммануелем Макроном, запланована на понеділок, може не відбутися у Версалі, як планувалося спочатку”. Організатори “планують провести її в іншому місці”, ймовірною заміною може стати Єлисейський палац у центрі Парижа.

Захід у Версалі мав стати яскравою подією державного візиту – першого візиту Чарльза як монарха. Король і Камілла, королева-консорт, мали прибути до старовинного палацу в понеділок увечері разом з 200 обраними гостями, яких приймали пан Макрон і його дружина Бріджит Макрон.

Після цього мав відбутися концерт у Королівській капелі, а потім вечерю подали б на порцелянових тарілках Дюплессі, виготовлених за часів правління Людовика XV.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress