...

Погіршення стану мого чоловіка: Несамовите прохання від Пугачової

Нещодавно в мережі з’явилося несамовите послання, яке нібито написала не хто інший, як сама Алла Пугачова.

У вересні 2022 року комік Максим Галкін опинився в списку «іноземних агентів», поповнивши ряди осіб, які перебувають під пильною увагою. Спочатку Галкін, здавалося, був у захваті від новознайденого статусу, охоче ділився своєю радістю з громадськістю. Однак через шість місяців після зарахування до цього омріяного реєстру він несподівано змінив свою думку. Галкін вирішив подати до суду на Міністерство юстиції Росії, офіційно зареєструвавши свій позов і вимагаючи зняття ярлика, який він колись з гордістю носив.

Нерішучість Галкіна стала предметом жартів в інтернет-колах. Пародійний Telegram-канал під влучною назвою «Ось мій Яндекс-гаманець» нещодавно опублікував сфабрикований коментар нібито його дружини, відомої співачки Алли Пугачової. У цій нібито заяві примадонна нарікає на емоційне потрясіння Галкіна. Схоже, що Максим насолоджувався своїм «медовим місяцем» в ролі іноземного агента, тільки для того, щоб він сумно закінчився. Хоча спочатку комік сприйняв статус іноземного агента як похвалу від російської влади, обставини різко змінилися.

«Зараз ми в розгубленості. Він зів’яв, став непрацездатним. Максим — артист, який глибоко все відчуває. Я бачу, як мій чоловік згасає на моїх очах. Вони просто знищують його цим ярликом іноземного агента», — йдеться в повідомленні, нібито від Алли Пугачової.

У дописі також стверджується, що культова примадонна неодноразово заставала свого чоловіка пізно вночі за переглядом його минулих виступів на Першому каналі. Галкін знаходить розраду в перегляді цих архівних відео.

На завершення передбачуваного коментаря Алла Пугачова звертається до співробітників російського Міністерства юстиції, її слова сповнені скорботи. «Невже це було так необхідно? Ось так розтоптати людину, без жодних роздумів. Невже таке поводження вважається прийнятним?» — ридала фальшива примадонна.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!