Погода в Україні на 18 квітня: дощова середа і короткочасне похолодання

Отримуйте найсвіжіші прогнози погоди в Україні! Наші надійні джерела в Українському гідрометеорологічному центрі прогнозують, що середа буде ще одним дощовим днем. У південних регіонах очікуються помірні опади, тоді як центральні області відчують на собі дощові повітряні маси в другій половині дня. Дану інформацію оприлюднила Наталка Діденко на своїй сторінці у Facebook.

18 квітня невеликі дощі очікуються як на заході, так і на сході країни. Натомість північні регіони навряд чи відчують опади. Температура повітря протягом дня коливатиметься від +12 до +16 градусів, окрім заходу, де буде прохолодніше – +8-11 градусів (за винятком Закарпаття, де буде трохи тепліше – +18 градусів).

На диво, південні регіони будуть відчувати більш холодну погоду, ніж зазвичай, з температурою від +9 до +12 градусів (за винятком Одеської області, де буде трохи тепліше – +14 градусів). З іншого боку, в Криму буде тепло — від +17 до +20 градусів.

Якщо ви будете в Києві 18 квітня, не хвилюйтеся про дощ, оскільки він очікується лише ввечері. Однак, приготуйтеся до короткочасного похолодання в четвер, перш ніж температура знову підніметься до +12 +17 градусів з періодичними дощами.

В інших новинах ми закликаємо всіх стежити за поточною паводковою ситуацією в Україні. Український гідрометеорологічний центр та Державна служба з надзвичайних ситуацій є чудовими джерелами інформації про стан річок, рівень води та потенційні ризики повеней.

Прикро бачити, як невдалий вибір будівництва, нехтування правилами та нормами будівництва на заплавах, занедбаність каналів і дренажів погіршили ситуацію з повенями. Це нагадування про те, що складні питання вимагають вдумливого, професійного та мудрого підходу, щоб уникнути небажаних наслідків, таких як пошкодження майна, людської праці та здоров’я.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress