Погодні “американські гірки” 19 листопада: дощі, сніг та різкі перепади температури

Життя

Сьогодні, 19 листопада, у багатьох регіонах України очікується хмарна погода з дощем та мокрим снігом. Втім, прогнози синоптиків неоднозначні — подекуди можливе прояснення, пише УкрГМЦ.

На півдні та сході країни вночі пройдуть помірні дощі, а на Одещині та в Криму місцями очікуються значні опади. У другій половині дня помірні дощі та мокрий сніг очікуються по всій центральній та східній Україні, що може ускладнити проїзд автошляхами. Натомість на заході та півночі країни вдень очікуються невеликі опади, в Карпатах та Прикарпатті невеликий сніг.

Поривчастий північно-східний вітер 7-12 м/с посилиться до 15-20 м/с на півдні, сході та в центральних областях. Вночі на Одещині очікується поривчастий вітер до 25-27 м/с, що створює загрозу пошкодження ліній електропередач та слабких конструкцій.

Температура повітря буде різко контрастувати в різних регіонах. На півдні стовпчики термометрів покажуть 1-6° тепла, а в Криму навіть 5-10° вище нуля. Тим часом на решті території країни очікується 0-5° морозу вночі та від 2° морозу до 3° тепла вдень.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress