Поки мама намагається доньку виправдати, донька не париться та розгулює по московських прем’єрах

Коли йдеться про дітей, Ольга Сумська не може стримати своїх сліз. Антоніна Паперна, донька акторки, незважаючи на все, продовжує жити та працювати у Москві. За весь період військових дій вона ні слова не сказала про напад на свою батьківщину, акторка просто продовжує жити звичним життям разом зі своїм чоловіком та дітьми.

Сумська стурбована тим, що не може зустрітися зі своєю дочкою та онуками. Актриса пояснює мовчання своєї доньки тим, що вона хвилюється за свою родину та безпеку власного життя. Проте, незважаючи на цей страх, донька Сумської, яка має відоме ім’я, не тільки залишається в Москві, а й продовжує жити активним громадським життям.

Актриса з дружиною та донькою Євою з’явилася на прем’єрі у столиці Російської Федерації. Під час проходження червоної доріжки вона позувала перед камерами та спілкувалася з журналістами. Незважаючи на те, що народилася і виросла в Україні, актриса не згадала про події, що відбуваються на її батьківщині.

Антоніна Паперна з чоловіком та донькою. Зображення: соцмережа

Як повідомляє jemchyjinka, фотографії, опубліковані після прем’єри, не відображають “страх і тривогу”, про які так часто говорить Сумська. Здається, що Антоніна вирішила робити вигляд, що війни не було і нічого не трапилося, тоді як запевнення її матері, що вона гостро переживає смерть і руйнування в Україні, можливо, були просто спробою виправдати свою дитину.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress