Помилки, яких найчастіше припускаються під час заварювання кави

Багато хто звик починати свій день із чашечки кави, що бадьорить. Однак помилок, яких припускаються під час її приготування, вдається уникнути далеко не всім. У результаті страждає смак цього популярного напою. Експерти розкажуть про найпоширеніші помилки, яких люди припускаються під час варіння кави.

Купівля меленої кави

Купуючи в магазині готову мелену каву, ви позбавляєте себе справжнього смаку цього унікального напою. Річ у тім, що в меленому вигляді кава практично не зберігає своїх смакових якостей, її слід молоти із зерен безпосередньо перед вживанням.

Купівля великих упаковок кави

Відомо, що чим більша упаковка зернової кави, яку ви купуєте в магазині, тим дешевшою виходить її вартість. Але це, мабуть, єдина перевага великої упаковки, тому що кава, яка зберігається у відкритій упаковці, швидко втрачає свій смак і аромат.

Неправильне зберігання кави

Кава схильна вбирати сторонні запахи і втрачати свої смакові якості, тому після відкриття пакування її слід зберігати в герметичній ємності, яка щільно закривається і яку тримають подалі від інших продуктів і речовин з яскраво вираженим запахом. Тільки так можна продовжити термін збереження його аромату і смаку.

Купівля меленої кави

Використання води з-під крана

Нині вже мало хто вживає воду з-під крана, віддаючи перевагу бутильованій або очищеній спеціальними фільтрами. Однак цей фактор, як такий, що негативно впливає на смак і якість кави, теж варто відзначити.

Заварювання кави окропом

Багато любителів кави припускаються серйозної помилки, заварюючи її крутим окропом. Це негативно впливає на смакові якості напою і позбавляє його тонкого аромату. Заварювати каву треба водою з температурою 92-95 °C. Під час заварювання кави в турці її в жодному разі не можна доводити до кипіння.

Використання неправильної турки

Найкраще для заварювання кави підходить мідна турка. Мідь має кращу теплопровідність, у ній напій рівномірно прогрівається і краще зберігає свої смакові якості. Алюмінієвих і сталевих турок слід уникати, вони погіршують якість кави.

заварювання кави

Використання неправильного посуду

Як не дивно, але чашка, з якої ви п’єте каву, також має значення для збереження смакових якостей напою та його аромату. Категорично не рекомендується пити каву з будь-якого пластикового посуду. Найкраще для кави підходять невеликі чашечки з порцеляни або спеціального скла.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress