Пориньте у світ розкішних смаків: 5 рідкісних фруктів та ягід, які варто спробувати

Ви справжній гурман, який завжди шукає нові та унікальні смаки? Якщо так, то вам варто спробувати найрозкішніші фрукти та ягоди, які тільки може запропонувати світ. Ці вишукані продукти не є звичайними знахідками в супермаркетах і мають високу ціну. Але для тих, хто готовий розщедритися, досвід вартий кожного пенні.

Журнал Delish склав список п’яти найрозкішніших фруктів і ягід, які обов’язково потішать ваші смакові рецептори.

Полуниця з білими перлами

Якщо полуниця – поширений фрукт, то біла перлинна полуниця – рідкість, яка має високу ціну. Ці ягоди вважаються найрозкішнішими у світі.

Яблука Секаї-Ічі

Яблука Секаї-Ічі – одні з найбільших у світі та мають унікальний, м’який смак. Хоча вони коштують трохи дешевше, ніж біла перлова полуниця, вони все одно вважаються предметом розкоші.

Груша у формі Будди

Китайський фермер витратив роки на вдосконалення процесу створення груші у формі Будди за допомогою спеціальної форми. Цей рідкісний фрукт не тільки вражає уяву, а й має чудовий смак.

Квадратний кавун

Шукаєте бюджетний варіант серед світу розкішних фруктів і ягід? Подивіться на квадратний кавун. Хоча він може бути не таким дорогим, як деякі інші варіанти, це все одно унікальний і смачний вибір.

Квадратний кавун

Королівська диня Юбарі

Королівська диня Юбарі є абсолютним символом японського розкішного фрукта. Цю рідкісну диню вирощують виключно в невеликому містечку Юбарі в японській провінції Хоккайдо. Її солодкий, соковитий смак і висока ціна роблять її символом статусу в багатьох країнах.

Якщо ви шукаєте по-справжньому унікальні та екстравагантні страви, ці рідкісні фрукти та ягоди обов’язково потрібно спробувати. Як повідомляє gastronom, хоча вони можуть бути недоступні у вашому місцевому супермаркеті, витрати і зусилля з їх придбання варті того, щоб їх купив будь-який гурман, спраглий до пригод.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress