Правда за лаштунками: Олена Шоптенко відверто розповіла про Олега Винника

Шоу бізнес

Відомо, що Олег Винник покинув Україну і наразі перебуває в Німеччині, куди він виїхав на початку вторгнення. Хоча спочатку причиною його від’їзду називали стан здоров’я, нинішній медійний ландшафт ставить під сумнів деякі аспекти цієї історії. Ходять чутки про різні погляди на Олега Винника: одні називають його зрадником, інші вірять у його чесність і щирість намірів. Думку Олени Шоптенко, яка знає Олега за участю в шоу “Танці з зірками”, можна прочитати в її інтерв’ю для журналу “Життя з великої літери”.

За словами Олени, вона ніколи не підтримувала особистого контакту з Олегом і мало що про нього знає.

“Ми не зустрічалися і не спілкувалися. Уривчасту інформацію я отримувала від спільних знайомих. Особливо варто відзначити мою обізнаність про його проблеми зі здоров’ям, коли він переживав етап медичного втручання. Але, чесно кажучи, це вся інформація, якою я володію… Пам’ятаю, що він переїхав до Берліна, це було недалеко від мене. Та ж сама життєва ситуація не стимулювала до активного контакту”, – розповіла Олена, яка була партнеркою Олега в шоу.

Олена Шоптенко та Олег Винник / соцмережі

Водночас Шоптенко додала, що відчуває сумніви щодо інших колег, які вчинили зраду під час війни.

“Звичайно, у мене є певне розчарування, а іноді навіть нерозуміння. Важко вмирати з такою позицією. Щодо мене, то я не маю звички раптово відмовлятися від спілкування з людьми. Насправді це для мене типова практика. Якщо я відчуваю розбіжність цінностей, то ця людина перестає бути для мене актуальною”, – розповів танцюрист.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress