Представлена чарівна кімната для дітей принца Вільяма та принцеси Кейт – Джорджа, Шарлотти та Луї

Цікавить прихильників королівської родини питання, чи збираються принц Вільям і принцеса Кейт збільшувати свою сім’ю у майбутньому. Однак, якщо це так, то вони можуть потребувати лише невеликого косметичного відновлення.

У вересні 2022 року принц і принцеса Уельські переїхали зі своєї лондонської квартири 1А в Кенсінгтонському палаці в сільську місцевість Беркширу. Вони обрали котедж Аделаїда в маєтку Віндзор Хоум Парк для своєї нової родинної резиденції. У зв’язку з цим, їхня прекрасна дитяча кімната, яку вони прикрасили спеціально для своїх трьох дітей – принца Джорджа, принцеси Шарлотти і принца Луї, залишилась у їхньому колишньому будинку в Лондоні. Рідкісний погляд всередину їхнього нового будинку доступний у відео, що представлене нижче.

У 2013 році, перед народженням їхнього старшого сина, королівське подружжя використало дитячні книги Беатріс Поттер як джерело натхнення для оформлення дитячої кімнати. Вони спеціально обрали нейтральні кольори, які підходили б як для дівчаток, так і для хлопчиків.

Говорять, що кімнату прикрасили фігурками кролика Пітера та інших персонажів відомих авторських творів, таких як Джеміма Качечка та місіс Тіггі-Вінкл.

Принти для дитячої Беатрікс Поттер

Можливо, вони використовували ту саму дизайнерську компанію, яка створила дитячі кімнати для Вільяма, його брата Гаррі та їхніх кузин Беатріс і Євгенії – Dragons of Walton Street в Найтсбріджі, що спеціалізується на меблях ручної роботи, розписаних персонажами творів Беатріс Поттер.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress