Президент України Зеленський призначив зірку серіалу “Вікінги” Кетрін Віннік першим послом Канади United24

Кетрін Віннік найбільш відома за роллю діви-щитниці Лагерти у фільмі “Вікінги”, а зараз канадська акторка освоює нову роль: посол United24, глобальної ініціативи на підтримку України, започаткованої українським президентом Володимиром Зеленським.

Віннік поділилася віртуальною розмовою із Зеленським, яка була поширена через соціальні мережі.

“Дуже дякую, що ви були з нами. Ми вдячні, що ви вирішили стати послом United24 і що ви перша жінка-посол з Канади, з якою ми маємо багато зв’язків”, – сказав президент Зеленський, який також запросив Віннік відвідати Україну.

У своїй ролі посла United24 Віннік зосередиться на відновленні будинків у Київській області, які були зруйновані російськими військовими діями.

“Я розумію, наскільки важливо для українських родин об’єднатися. Людям потрібно повертатися додому, відбудовувати свої домівки, щоб сім’ї могли знову жити разом”, – сказав Винник, батьки якої є нащадками українських емігрантів, які втекли від радянської влади в 1940 році і врешті-решт опинилися в Канаді.

“Я пишаюся тим, що ви робите, і для мене велика честь бути в команді United24”, – додала вона.

Віннік приєднується до вражаючого списку послів United24, серед яких співачка та акторка Барбара Стрейзанд, ікона “Зоряних війн” Марк Хемілл, рок-гурт Imagine Dragons, арт-директор Balenciaga Демна, зірка “Рея Донована” Лієв Шрайбер, режисер Мішель Азанавічус, астронавт Скотт Келлі, історик Тімоті Снайдер, кантрі-співак Бред Пейслі, а також видатні українські спортсмени Еліна Світоліна, Андрій Шевченко та Олександр Усик.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress