Прихильники Дмитра Нагієва отримали неприємну звістку: надії на повернення не здійснилися

Близько року тому Дмитро Нагієв, шоумен і актор, припинив свої виступи на телебаченні. Наприклад, у проектах “Голос” і “Голос. 60+” його замінили Яна Чурікова та Лариса Гузєєва. Крім того, він відмовився вести церемонію нагородження премії Муз-ТВ. Спільнота гадає, що рішення артиста відступити у тінь може бути пов’язане зі збройним конфліктом на території України.

Нещодавно на російському Першому каналі Дмитро Нагієв з’явився на екранах та порадував глядачів. Разом із Жанною Бадоєвою він блищав у святковому випуску програми “Дві зірки. Батьки і діти”, який був приурочений до Міжнародного жіночого дня. Нагієв не прокоментував своє повернення на екрани.

З’ясувалося, що поява 55-річного телеведучого в програмі “Дві зірки” була лише одноразовою акцією. За плітками, зараз Перший російський канал готує новий сезон цього проекту. Місце Дмитра Нагієва на шоу займе Олександр Олешко, про що говорять у кулуарах телекомпанії. Нові епізоди “Двох зірок. Батьки і діти” вийдуть на екрани восени 2023 року.

Здається, що Дмитро Нагієв рішуче прихильний до ідеї не зніматися в розважальних телепрограмах, поки Росія знаходиться в стані війни з Україною. Ймовірно, він остаточно покинув шоу “Два зірки”. Проте це не означає, що талановитий актор залишився без роботи. Він продовжує працювати в кіно. Зараз він зайнятий зйомками фільму “Кіно про бандитів”, а далі планується випуск стрічки “12 стільців”, в якій Нагієв зіграє головну роль.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress