...

Прихильники Дмитра Нагієва отримали неприємну звістку: надії на повернення не здійснилися

Близько року тому Дмитро Нагієв, шоумен і актор, припинив свої виступи на телебаченні. Наприклад, у проектах «Голос» і «Голос. 60+» його замінили Яна Чурікова та Лариса Гузєєва. Крім того, він відмовився вести церемонію нагородження премії Муз-ТВ. Спільнота гадає, що рішення артиста відступити у тінь може бути пов’язане зі збройним конфліктом на території України.

Нещодавно на російському Першому каналі Дмитро Нагієв з’явився на екранах та порадував глядачів. Разом із Жанною Бадоєвою він блищав у святковому випуску програми «Дві зірки. Батьки і діти», який був приурочений до Міжнародного жіночого дня. Нагієв не прокоментував своє повернення на екрани.

З’ясувалося, що поява 55-річного телеведучого в програмі «Дві зірки» була лише одноразовою акцією. За плітками, зараз Перший російський канал готує новий сезон цього проекту. Місце Дмитра Нагієва на шоу займе Олександр Олешко, про що говорять у кулуарах телекомпанії. Нові епізоди «Двох зірок. Батьки і діти» вийдуть на екрани восени 2023 року.

Здається, що Дмитро Нагієв рішуче прихильний до ідеї не зніматися в розважальних телепрограмах, поки Росія знаходиться в стані війни з Україною. Ймовірно, він остаточно покинув шоу «Два зірки». Проте це не означає, що талановитий актор залишився без роботи. Він продовжує працювати в кіно. Зараз він зайнятий зйомками фільму «Кіно про бандитів», а далі планується випуск стрічки «12 стільців», в якій Нагієв зіграє головну роль.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!