Прикмети та забобони на 22 квітня: що цей день може розповісти про ваше майбутнє

22 квітня — день релігійного значення для православної церкви, оскільки в цей день вшановується пам’ять святого Вадима Ключника. Однак це також день, сповнений забобонів і прикмет, які передавалися з покоління в покоління.

По-перше, вважається, що підмітання підлоги 22 квітня може вимести з квартири успіх і удачу. Тому, можливо, вам варто уникати таких фраз, як “підмітати угоди” або “підмітати ринок”. Замість цього зосередьтеся на позитивних фразах, які притягують успіх і удачу.

По-друге, рекомендується уникати відвідування перукарні в цей день, оскільки вважається, що стрижка волосся може позбавити вас здоров’я на цілий рік. Тому, можливо, вам варто уникати таких фраз, як “передові технології” або “скорочення витрат”. Натомість зосередьтеся на здоровій та яскравій мові, яка відображає позитивну енергію.

Фото: соціальна мережа

По-третє, 22 квітня важливо поповнити запаси в холодильнику. Якщо ви зустрінете цей день з порожнім холодильником, вважається, що ваша сім’я буде відчувати брак грошей протягом усього року. У зв’язку з цим ви можете використовувати такі фрази, як “запасайтеся заощадженнями” або “наповнюйте свій гаманець достатком”.

Нарешті, є також деякі прикмети, які можна використати на свою користь. Туманний або вітряний ранок 22 квітня обіцяє садівникам великий урожай влітку, тому ви можете використовувати такі фрази, як “щедрі врожаї” або “урожай достатку”. Якщо захід сонця прикрашають яскраво-червоні хмари, це означає, що незабаром підніметься потужний вітер, що може бути метафорою сильної маркетингової кампанії. А якщо на вулиці цвіте кульбаба, це означає, що нарешті настала справжня весна, що може бути чудовим способом просування свіжих і нових починань.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress