Принц Гаррі хвалить Меган Маркл як “виняткову людину”

Герцог Сассекський розповів про вплив колишньої актриси серіалу “Костюми” на його життя, яке кардинально змінилося за роки після їхнього шлюбу 2018 року, коли пара викликала суперечки, покинувши свої високі королівські ролі в 2020 році і покинувши рідне Сполучене Королівство, щоб переїхати до її батьківщини – США.

“Люди кажуть, що моя дружина врятувала мене”, – сказав Гаррі доктору Габору Мате, експерту з травм, залежностей, стресу та дитячого розвитку, під час прямого ефіру 4 березня, як повідомляють численні ЗМІ. “Я застряг у цьому світі, а вона була з іншого світу і допомогла витягнути мене з нього. Але жоден з елементів мого життя зараз не був би можливий, якби я не побачив її на власні очі”.

Гаррі продовжує: “Моя партнерка – виняткова людина, і я безмежно вдячний їй за мудрість і простір, який вона змогла мені дати”. Чат був присвячений обговоренню мемуарів герцога “Spare”, що стали бестселером, в якому він детально описав свої почуття до королівської сім’ї та британської таблоїдної преси щодо їхнього передбачуваного ставлення до нього і Меган, з якою він має спільного сина Арчі Гаррісона, якому 3 роки, і доньку Лілібет “Лілі” Діану, якій 21 місяць.

Під час розмови Гаррі запитали про те, як відсутність фізичного контакту з деякими членами королівської сім’ї сформувала його батьківську філософію. Герцог, який зазначив у своїй книзі, що його батько, король Чарльз III, “не дуже добре проявляв емоції”, відповів: “Це ставить мене в таке становище, що я, як батько, маючи двох власних дітей, намагаюся душити їх любов’ю і прихильністю”.

Гаррі продовжив: “Бувають моменти, коли я ловлю себе на тому, що мав би душити їх цією любов’ю, але в той момент, можливо, не душив, нагадуючи собі про це. Я не усвідомлював би цього, якби не пройшов терапію і не працював над собою”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress