Принц Гаррі несподівано з’явився в Лондоні на судовому процесі

У перший день судової справи, 38-річний герцог Сассекський відвідав Високий суд разом із іншими відомими особистостями, серед яких Елтон Джон, Елізабет Херлі та колишня дружина Джуда Лоу, Сейді Фрост. Судовий процес пов’язаний з незаконним збиранням інформації компанією Associated Newspapers Ltd (ANL), видавцем газети Daily Mail та Mail on Sunday.

Під час слухання, яке триватиме чотири дні, обидві сторони висловлятимуть юридичні аргументи. Герцог Сассекський, одягнутий у темний костюм, білу сорочку і краватку, уважно спостерігав за процесом та робив нотатки зі свого місця за два ряди позаду провідних адвокатів у справі. Сейді Фрост також перебувала поруч.

Окрім того, Associated Newspapers наполягає на тому, що справа має бути закрита. Після завершення слухання, суддя винесе рішення про передачу справи до суду.

Це перше повернення герцога Сассекського до Великобританії після похорону його бабусі, королеви Єлизавети. Герцог прилетів до Лондона, щоб висловити свою підтримку у цій справі. Він також інформував свого батька, 74-річного короля Чарльза, та брата, 40-річного принца Вільяма, про свої плани бути присутнім на судовому слуханні.

Зустріч принца Вільяма з його братом Гаррі є малоймовірною, поки той перебуває за кордоном. Нещодавно старший принц відправився у відпустку з дружиною Кейт Міддлтон та їхніми дітьми – принцом Джорджем, принцесою Шарлоттою та принцом Луї. Як повідомляє Рeople, зважаючи на це, зустріч двох братів не відбудеться у ближчому майбутньому.

Крім того, очікується, що Вільям також не зможе зустрітися зі своїм батьком, 74-річним королем Чарльзом, який відкладає своє турне до Франції. Замість цього, він відправляється до Німеччини на початку наступного тижня.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress