Принц Гаррі повернеться на коронацію один, Меган відмовиться дивитися правді в очі

За даними інсайдера Палацу, Пола Баррелла, принц Гаррі планує повернутися до Великої Британії на коронацію майбутнього короля Чарльза. Проте, Баррелл висловлює припущення, що Меган Маркл може не приєднатися до свого чоловіка, оскільки вона, на його думку, “недостатньо хоробра”.

Принц Гаррі буде присутній на коронації короля Чарльза один, оскільки Меган Маркл “недостатньо хоробра або сильна, щоб бути там”, за словами Пола Баррелла. 64-річний представник палацу сказав, що король “зберіг моральну перевагу”, запросивши герцога і герцогиню Сассекських, і додав, що “бал цілком і повністю при дворі Гаррі і Меган”.

Пара ще не підтвердила свою присутність на великому заході 6 травня, але Пол сказав, що їм буде “неймовірно незручно” возз’єднатися з королівською родиною, якщо вони вирішать відвідати церемонію.

” Швидше за все, їм буде вкрай некомфортно, якщо вони прийдуть, особливо Меган. Чи готові вони до цього?. Я не думаю, що Меган досить хоробра або сильна, щоб бути там – їй доведеться дивитися в очі сім’ї, яку вона штовхнула під автобус. Але я думаю, що Гаррі може прийти один, і вона, ймовірно, сказала йому, що не зможе бути поруч з ним, якщо він прийде”, – сказав Пол.

Принц Гаррі може бути присутнім на коронації короля наодинці, а Меган Маркл може вирішити залишитися в США. Зображення: Getty Images

Він також сказав, що Гаррі буде важко побачити королеву-консорт Каміллу на коронації, оскільки вона буде “там, де могла б бути його мати”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress